18 August, 2017

Kurs angielskiego

You are here: / /
kurs-barmanski-4

Kurs barmański

Zostać barmanem, w dzisiejszych czasach, nie jest tak trudno, wystarczy wyszukać odpowiedni kurs i zapisać się na niego.
Kurs barmański trwa około 5 dni i kosztuje około 600 zł, podczas takiego szkolenia przyszły barman otrzymuje wiedzę potrzebną do stania za barem.
Najważniejszy jest wygląd barmana i jego sylwetka za barem, w następnej kolejności ważne są jego umiejętności. W trakcie każdego kursu barmańskiego, przyszli adepci pracy barmańskiej, poznają różne alkohole, możliwości ich łączenia, jak zrobić dobry drink lub napój bezalkoholowy.
Degustują wybrane smaki piw i innych alkoholi, poznają zasady dobrego parzenia kawy, oraz uczą się jak nalewać odpowiednią dawkę alkoholu bez miarki, prosto z butelki.
Każdy kurs kończy się egzaminem praktycznym, ustnym i pisemnym. Nowi barmani otrzymają certyfikaty i mogą rozpocząć pracę za barem, nie tylko w Polsce ale także za granicą. Zawód barmana jest bardzo ciekawy, na luzie z dużą ilością kontaktów z ludźmi. Młodzi ludzie potrafią się znaleźć w świecie barowym i chcą tam pracować.

Pozostałe artykuły o edukacji i szkole:

Kurs barmański
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)
Previous article
Kurs angielskiego Poznań
Next article
Kurs prawa jazdy Lublin
About the author
related articles